05 grudzień 2018

Świąteczny szczyt paczkowy

W związku z rozpoczynającym się właśnie szczytem paczkowym prosimy o przemyślane składanie zamówień i wyrozumiałość, gdyż zwiększona ilość zamówień i niekorzystne warunki atmosferyczne mogą powodować opóźnienia w odbiorach oraz dostawach przesyłek.

Aby przesyłki dotarły do adresatów na Święta warto złożyć zamówienie z bezpiecznym wyprzedzeniem, co również zabezpieczy Państwa przed skutkami czynników losowych.

Dodatkowo aby usprawnić realizację zamówienia prosimy o prawidłowe wprowadzanie danych adresowych nadawcy oraz odbiorcy i udostępnianie nr telefonów. Prosimy o wskazanie szczegółowej lokalizacji w przypadku nadania, bądź dostawy na terenie większych firm.

Przesyłki standardowo dostarczane są w godzinach 9:00-17:00, dlatego prosimy o zamówienia do miejsc, gdzie spędzają Państwo większą część dnia.
Prosimy o wyrozumiałość w przypadku zmiany godzin, bądź terminu realizacji zamówienia.
Okres przedświąteczny jest czasem wytężonej pracy całych zespołów firm kurierskich i dużego obciążenia dla kurierów. W związku ze wzmożoną ilość nadań kurierzy mogą nie być w stanie dopasować się do Państwa wymogów odnośnie godzin podjazdu za co najmocniej Państwa przepraszamy i liczymy na zrozumienie.
Powrót
U nas zamówisz
tanią przesyłkę w:
Strona główna Regulamin Cenniki Inne dokumenty FAQ Polityka prywatności Polityka plików cookie Reklamacje O firmie Kontakt Mapa strony
Serwis TwoiKurierzy.pl prowadzony jest przez firmę BPS. Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007/2019
domeny, hostingprojektowanie stron www - netwave.pl