Dlaczego my:

Jesteśmy Polską firmą prężnie działającą na rynku usług kurierskich, jedną z ostatnich z własnym kapitałem. Działamy od 1998 roku i posiadamy koncesję Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej nr B-00214 na wykonywanie usług pocztowych. 

Udostępniamy Państwu dostęp do najszerszej ilości kurierów. Działamy w usługach krajowych oraz międzynarodowych drogowych i lotniczych. Ponadto nasza siedziba mieści się w Gdańsku, wobec tego oferujemy szeroko rozwinięty serwis lokalny po Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot).
 
 Jako rzetelna Firma staramy się sprostać oczekiwaniom Klienta i nieustannie dostosowujemy się do potrzeb i stawianych wyzwań. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów, w związku z tym prowadzimy kompleksową obsługę i służymy pomocą oraz radą. Nasz wykwalifikowany Dział Obsługi Klienta z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania.

 Proponujemy Państwu współpracę bez konieczności podpisywania umowy oraz bez deklaracji limitów wysyłki. Udostępniamy dostęp do bezpłatnego Panelu Klienta, w którym z łatwością mogą Państwo zarządzać przesyłkami. Będąc naszym Kontrahentem zapewniamy opiekę Przedstawiciela Handlowego oraz dostosowujemy usługi w dogodnych cenach. Oferujemy wyceny indywidualne oraz udostępniamy Państwu narzędzie do wyceniania, dzięki któremu można poznać całkowitą cenę przesyłki.

 W razie niepowodzeń służymy Działem Reklamacji, który pomoże kompleksowo w ubieganiu się o roszczenie.

Motto przyświecające naszej firmie brzmi „ Efektywnie i skutecznie”, gdyż dążymy do tego by każde nasze działanie kończyło się Państwa satysfakcją.

Pozostając do Państwa dyspozycji Zespół BPS.

Arkadiusz Jarząb
Właściciel BPS
U nas zamówisz
tanią przesyłkę w:
Strona główna Regulamin Cenniki Inne dokumenty FAQ Polityka prywatności Polityka plików cookie Reklamacje O firmie Kontakt Mapa strony
Serwis TwoiKurierzy.pl prowadzony jest przez firmę BPS. Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007/2019
domeny, hostingprojektowanie stron www - netwave.pl