04 styczeń 2019

Usługi - Szybszy zwrot pobrań oraz płatność on-line za faktury

Drodzy Klienci,

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy dodatkową nową usługę szybszego zwrotu pobrań dla przesyłek nadawanych za pośrednictwem firmy DHL. Od teraz mają Państwo możliwość otrzymania zwrotu pobrania w ciągu 3 lub 5 dni roboczych (standardowy termin zwrotu pobrań wynosi do 10 dni roboczych) licząc od następnego dnia po dniu dostawy przesyłki do odbiorcy. Koszt usługi pobrania natychmiastowego uzależniony jest od wysokości zadeklarowanej kwoty.

Informujemy, iż zmianie uległ system rozliczeń faktur nieopłaconych w terminie.
Nieuregulowane opłaty w ciągu 5 dni od wyznaczonego terminu płatności faktury skutkuje nałożeniem blokady tuż po jednej nieopłaconej fakturze.

Płatność on-line za faktury
Drogi Kliencie, zarządzaj dokumentami lepiej i szybciej, byś mógł skupić się na swoim biznesie. W Panelu Klienta w zakładce ”płatności” możesz opłacić nieopłaconą fakturę lub wybraną usługę bez zbędnej zwłoki. Pozwoli to uniknąć niepłacenia faktur w terminie, a tym samym założenia blokady na składanie nowych zamówień w systemie.
*Do pobranej opłaty za prowizję on-line otrzymają Państwo odrębną fakturę.
Powrót
U nas zamówisz
tanią przesyłkę w:
Strona główna Regulamin Cenniki Inne dokumenty FAQ Polityka prywatności Polityka plików cookie Reklamacje O firmie Kontakt Mapa strony
Serwis TwoiKurierzy.pl prowadzony jest przez firmę BPS. Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007/2019
domeny, hostingprojektowanie stron www - netwave.pl