21 lipiec 2016

Ważna informacja Światowe Dni Młodzieży

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy przekazać dodatkowe informacje dotyczące utrudnień w odbiorze i doręczeniach przesyłek jakie zgłaszają Przewoźnicy, które związane będą z odbywającymi się w tym czasie Światowymi Dniami Młodzieży w Krakowie i okolicach.

Utrudnieniami będzie objęta również Częstochowa i okolice w dniach 27-28 lipca br., a także Wadowice oraz Oświęcim. Natomiast problemy w Krakowie i okolicach mogą wystąpić w dniach 26-31 lipca br.
Ponadto informujemy, że ze względu na powyższe trudności, nie będą dostępne usługi z gwarantowaną godziną doręczenia w dniach 25-29 lipca br. na terenie Krakowa i okolic oraz w dniach 27-28 lipca na terenie Częstochowy.

Mając na uwadze skuteczność dostaw Państwa przesyłek powołaliśmy specjalny sztab kryzysowy, którego zadaniem jest opracowanie alternatywnych scenariuszy odbiorów i doręczeń przesyłek, aby zminimalizować pojawiające się trudności. Ze względu jednak na skalę wydarzenia zachęcamy Państwa w miarę możliwości do zaplanowania wysyłek poza ww. terminem, a także do poinformowania odbiorców przesyłek o możliwych utrudnieniach.

Z poważaniem
Zespół BPS
Powrót
U nas zamówisz
tanią przesyłkę w:
Strona główna Regulamin Cenniki Inne dokumenty FAQ Polityka prywatności Polityka plików cookie Reklamacje O firmie Kontakt Mapa strony
Serwis TwoiKurierzy.pl prowadzony jest przez firmę BPS. Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007/2019
domeny, hostingprojektowanie stron www - netwave.pl